Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Bezpłatne zajęcia próbne - programowanie PYTHON

2019-02-18

Serdecznie zapraszamy na zajęcia próbne z programowania PYTHON - poziom podstawowy, które odbędą się 28.02.2019 w naszej fundacji Edumocni na ulicy Kościuszki 37A, w godzinach 17 - 19. 

Stawiamy na małe grupy i luźną atmosferę.

  • Czego się nauczysz?

Na kursie stawiamy na praktykę i na pracę w grupach. Nauczysz się warsztatu programisty od praktyków - doświadczonych programistów PYTHON, którzy na co dzień pracują w branży. Uwaga: kurs jest bardzo intensywny i będzie wymagać od Ciebie dużo pracy i zaangażowania - również w domu.

Dlaczego kurs PYTHON?

Kod Pythona jest czytelniejszy od kodu innych języków i co najważniejsze wymaga mniej pisania niż w przypadku innych języków - więc chcąc uzyskać zamierzony efekt mniej pisania jest w Pythonie niż np. w Javie. Krótszy kod to mniejsze ryzyko popełnienia błędów oraz tańsze utrzymanie kodu. Python jest dobrze zaprojektowany - przejrzysty i spójny. Wielu początkujących programistów chwali sobie naukę Pythona, gdyż stosunkowo łatwo się go zapamiętuje i w razie problemów można łatwo odnaleźć błąd czy odszukać potrzebną funkcję.

Zapotrzebowanie na programistów zwiększa się z każdym rokiem - obecnie w Polsce brakuje ponad 50 tysięcy programistów*. Olbrzymie braki kadrowe są spowodowane tym, że mamy coraz większe zapotrzebowanie na nowe technologie, sprawnie działające aplikacje, profesjonalne strony WWW i programy usprawniające pracę przedsiębiorstw. Bez wątpienia - zawód programisty to zajęcie przyszłościowe - bo przecież rośnie nam pokolenie tabletów i telefonów. Jeśli przyłożysz się do nauki to z pewnością będziesz pracować jako programista w branży która bardzo dba o swoich pracowników