Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

START-up Tarnów

Tarnów startupami stoi! Z pozoru takie hasło wydaje się nieco abstrakcyjne, jednak czy aby na pewno?

Przez wiele lat działań w środowisku lokalnych przedsiębiorców, odkryliśmy że w naszym mieście i jego okolicach powstaje wiele ciekawych i innowacyjnych projektów. Ich pomysłodawcy są świetnymi fachowcami w swojej dziedzinie i często wizjonerami. Niestety praca nad swoimi projektami pochłania ich w całości i często po prostu nie wiedzą jak odpowiednio się promować i rozwijać działalność z czysto biznesowej strony. Dlatego też dość rzadko się o nich słyszy.

Jako Fundacja Edumocni, której jednym z głównym celów jest właśnie pomoc takim ludziom, długo szukaliśmy kompleksowego rozwiązania tego problemu. W końcu jednak znaleźliśmy idealny pomysł i tak narodził się projekt Start-up Tarnów. W ramach jego działania organizujemy webinary, a także tworzymy serię wideoszkoleń z zakresu marketingu, modeli biznesowych, pozyskiwania funduszy a także prezentowania firmy. Brzmi ciekawie? Mamy tego jeszcze więcej! W ramach projektu wykonujemy profesjonalne filmy promocyjne dla dziesięciu najciekawszych startupów z naszego regionu. Wszystko to zupełnie za darmo i już na start projektu – co będzie dalej aż sami boimy się myśleć!

1. Pracownia Optyczna Kids

W ramach realizacji przedsięwzięcia „Start-up Tarnów” mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z Pracownią Optyczną Kids.
Pracownia Optyczna Kids kieruje swoje usługi wyłącznie dla dzieci.
2. Iluzjonista Kamil Małochleb
Jedyny w Polsce komediowy mentalista. 
3. EQHawk - innowacyjny pojazd elektryczny.

Nasza inicjatywa jest elementem projektów  realizowanych w ramach programu „Rozwój lokalny”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Program realizujemy we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa. 

Naszymi partnerami w ramach programu są

            eog-logo-bold.png        umt-logo.jpg

auxilium.jpg iph.png madeintarnow.png Żzydzi.png jemywtarnowie.png pfk.jpg logo-pwsz-new-x200.jpg