Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

START-up Tarnów

Tarnów startupami stoi! Z pozoru takie hasło wydaje się nieco abstrakcyjne, jednak czy aby na pewno?

Przez wiele lat działań w środowisku lokalnych przedsiębiorców, odkryliśmy że w naszym mieście i jego okolicach powstaje wiele ciekawych i innowacyjnych projektów. Ich pomysłodawcy są świetnymi fachowcami w swojej dziedzinie i często wizjonerami. Niestety praca nad swoimi projektami pochłania ich w całości i często po prostu nie wiedzą jak odpowiednio się promować i rozwijać działalność z czysto biznesowej strony. Dlatego też dość rzadko się o nich słyszy.

Jako Fundacja Edumocni, której jednym z głównym celów jest właśnie pomoc takim ludziom, długo szukaliśmy kompleksowego rozwiązania tego problemu. W końcu jednak znaleźliśmy idealny pomysł i tak narodził się projekt Start-up Tarnów. W ramach jego działania organizujemy webinary, a także tworzymy serię wideoszkoleń z zakresu marketingu, modeli biznesowych, pozyskiwania funduszy a także prezentowania firmy. Brzmi ciekawie? Mamy tego jeszcze więcej! W ramach projektu wykonujemy profesjonalne filmy promocyjne dla dziesięciu najciekawszych startupów z naszego regionu. Wszystko to zupełnie za darmo i już na start projektu – co będzie dalej aż sami boimy się myśleć!

Nie zmienia to jednak faktu że bez Was nawet najbardziej ambitne plany nie będą miały sensu. Stąd jeśli prowadzisz, masz w planach lub znasz jakąś ciekawą inicjatywę w Tarnowie i okolicach, napisz do nas lub zadzwoń na numer: 666 881 842. Nie prowadzisz firmy ale jesteś zainteresowany poszerzeniem wiedzy z wymienionych zakresów? Świetnie, z pewnością znajdziesz też coś dla siebie w naszym projekcie.

 

Rozeznanie rynku - zapytanie w sprawie zamówienia pn. „Promocja tarnowskich firm typu startup, tworzących innowacyjne produkty” – przedsięwzięcie pn. „START-up w Tarnowie” realizowane w ramach projektu pn. „Tarnów - Nowe Spojrzenie” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego - Program Rozwój Lokalny na lata 2014-2021

W załączeniu do pobrania rozeznanie rynku na realizację zadania pn. „Promocja tarnowskich firm typu startup, tworzących innowacyjne produkty” w ramach przedsięwzięcia pn. „START-up w Tarnowie”. - pobierz

 

 

Nasza inicjatywa jest elementem projektów  realizowanych w ramach programu „Rozwój lokalny”, dofinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Program realizujemy we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa. 

Naszymi partnerami w ramach programu są

            eog-logo-bold.png        umt-logo.jpg

auxilium.jpg iph.png madeintarnow.png Żzydzi.png jemywtarnowie.png pfk.jpg logo-pwsz-new-x200.jpg