Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Aktywne kobiety - rekrutacja trwa

2024-06-10

Jeśli działacie na rzecz dzieci lub osób dorosłych, w obszarach edukacji, rozwoju osobistego, zdrowia, aktywizacji i rozwoju lokalnych społeczności, zapraszamy Was do udziału w projekcie sieciująco-edukacyjnym.

Zostawiamy link do ankiety dotyczącej udziału w projekcie, proponowane terminy- słowem wszystko, co warto wiedzieć na start.

W linku poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat proponowanych terminów, tematyki, którą planujemy podejmować.

Rejestracja uczestników - Formularze Google

 

Zachęcamy Państwa do śledzenia informacji na temat projektu - wszystkie nasze wpisy będą opatrzone hasztagiem #aktywnekobiety, który pozwoli na szybkie wyszukiwanie informacji o naszych działaniach.

Dlaczego warto być na bieżąco?

  • Przygotujemy dla Was nie tylko relacje ze spotkań i zjazdów, prezentacje naszych mentorów i aktualności związane z realizacją zadania. Nasi specjaliści podzielą się swoją wiedzą na łamach naszych mediów, porozmawiamy o tym, jak wspierać swoje działania, a także o tym, co znaczy, że kobieta aktywna żadnego wyzwania się nie boi i jaki jest związek rozwoju z komarem.

Jednym słowem - warto nas obserwować, a przede wszystkim - warto wziąć udział w projekcie!

Zapraszamy!

_____________________

Projekt realizowany jest jest w ramach wsparcia finansowego udzielanego przez Islandię, Liechtenstein oraz Norwegię, finansowany jest z Funduszy Norweskich i EOG: www.eeagrants.org / www.norwaygrants.org

eea-and-norway-grants-3x.png