Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Małopolski Dzień Uczenia się 2022

2022-06-01

W ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2022 wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie zachęcamy do uczenia się przez całe życie i dopingujemy by nie zwalniać tempa w sferze edukacji, szczególnie po 50 roku życia. 

https://www.facebook.com/dzienuczenia

https://www.facebook.com/pociagdokariery

partner1s.jpg

Wypowiedź Józefa Gawrona, Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, z życzeniami z okazji Małopolskiego Dnia Uczenia się. Film przygotowany przez  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucję Województwa Małopolskiego:

https://youtu.be/4Czh0xnbcc8

O tym jak uczą się Iwanowiccy seniorzy, dla których wiek nie ma znaczenia opowiada Gmina Iwanowice. Film przygotowany przez Gminę Iwanowice:

https://youtu.be/XOW9Ix9YQAU

O tym czy osoby 50+ chętnie się uczą i jaka jest ich aktywność zawodowa opowiadają: dr hab. prof UJ Barbara Worek z Instytutu Socjologii UJ oraz Michał Kądziołka, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Film przygotowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucję Województwa Małopolskiego:

https://youtu.be/RipKtgnctLU

O nauce w różnym wieku a w szczególności osób dojrzałych opowiada Gmina Żegocina. Film przygotowany przez Gminę Żegocina:

https://youtu.be/T4DvOmrPThM

Wypowiedź dr Jacka Solarza – z Referatu Doradztwa Zawodowego oraz Gabrieli Rosy doradcy zawodowego Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie o programie „Mój świadomy wybór”. Film przygotowany przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie:

https://www.youtube.com/watch?v=LcTTC9YgMao

Film o sposobach na aktywny rozwój zrealizowany z wykorzystaniem sondy ulicznej wśród Małopolan. Film przygotowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucję Województwa Małopolskiego:

https://youtu.be/MEkC6Khq7yQ

Materiał promujący uczenie się przez całe życie od Gminy Nowe Brzesko. Film przygotowany przez Gminę Nowe Brzesko:

https://youtu.be/t2A7l-zWQRI

Kto rozwija się najczęściej po 50 roku życia? I dlaczego warto inwestować w siebie? Na te pytania w filmie z okazji Małopolskiego Dnia Uczenia się 2022 odpowiadają: dr hab. prof. UJ Barbara Worek z Instytutu Socjologii UJ, Sylwester Lis - właściciel firmy FoxTeam, Dominika Kaczmarczyk-Żółciak, dyrektor Ośrodka Szkolenia Millenium, a także pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Film przygotowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucję Województwa Małopolskiego:

https://youtu.be/s23pSqAuxcM

Wypowiedź pracowników Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marii Czernieckiej i Agnieszki Łatkowskiej o możliwościach rozwoju dla Silversów, czyli osób 50+. Polska Fundacja Przedsiebiorczości:

https://www.youtube.com/watch?v=o0d65B2S69I

Wypowiedź uczestniczek kursów aktywizujących osoby po 50 roku życia. Fundacja Edumocni:

https://fb.watch/dpoU6oi2pa/

Film z udziałem uczestniczek projektów Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa, zapraszający osoby 50+ do udziału. Film przygotowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – instytucję Województwa Małopolskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=N-mjkqIx4jI