Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Webinary w ramach projektu Start-Up Tarnów

2022-09-22

Wielkimi krokami zbliżają się interaktywne webinary w ramach projektu Start-Up Tarnów, gdzie przedsiębiorcy będą mogli poszerzyć wiedzę pozyskaną z wideo-szkoleń, a także dopytać ekspertów o nurtujące ich kwestie z zakresu marketingu, modeli biznesowych, pozyskiwania funduszy a także prezentowania firmy.
5 października (między 18:00 – 20:00) na platformie zoom Michał Adamczyk jako pierwszy z ekspertów opowie o pozyskiwaniu finansowania od funduszy inwestycyjnych i aniołów biznesu. Zapisy poprzez wydarzenie na naszym Facebooku.
Więcej szczegółów już wkrótce.
Przedsięwzięcie pn. „START-up w Tarnowie” realizowane w ramach projektu pn. „Tarnów - Nowe Spojrzenie” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego - Program Rozwój Lokalny na lata 2014-2021.


Michał Adamczyk jest Prezesem Zarządu fundacji "Kraków Miastem Startupów", gdzie odpowiada m.in. za program akceleracyjny dla start-upów technologicznych na początkowym etapie rozwoju. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami biznesowymi i społecznymi. Ekspert ds. innowacji i doradca start-upów. Ocenił kilkadziesiąt modeli biznesowych dla Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest inżynierem informatyki stosowanej i magistrem zarządzania. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie dydaktyczne i jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w obszarze zarządzania innowacjami. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”.

adamczyk.jpg