Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Bezpłatne zajęcia próbne - programowanie JAVA

2019-02-18

Serdecznie zapraszamy na zajęcia próbne z programowania JAVA-poziom podstawowy, które odbędą się 22.02.2019 w naszej fundacji Edumocni na ulicy Kościuszki 37A, w godzinach 17 - 19. 

Dlaczego wybrać kurs JAVA?

Po pierwsze dlatego, że to najpopularniejszy język programowania na świecie  i “pewniak” pod kątem ofert pracy. Główne założenie Javy to “write once – run everywhere” - jest językiem uniwersalnym. W Javie można zrealizować niemal wszystkie zadania informatyczne, wszelkiego rodzaju aplikacje webowe (małe, duże i ogromne) oraz aplikacje mobilne (Android). Java jest językiem preferowanym w korporacjach i dużych firmach. Aplikacje pisane w Javie działają na Windowsie, na Linuksie, w telefonie (oraz na wielu różnych nietypowych urządzeniach). Java jest rozwijana od wielu lat, ma znakomitą dokumentację i bardzo ugruntowaną społeczność użytkowników.

Zapotrzebowanie na programistów zwiększa się z każdym rokiem - obecnie w Polsce brakuje ponad 50 tysięcy programistów*. Olbrzymie braki kadrowe są spowodowane tym, że mamy coraz większe zapotrzebowanie na nowe technologie, sprawnie działające aplikacje, profesjonalne strony WWW i programy usprawniające pracę przedsiębiorstw. Bez wątpienia - zawód programisty to zajęcie przyszłościowe - bo przecież rośnie nam pokolenie tabletów i telefonów. Jeśli przyłożysz się do nauki to z pewnością będziesz pracować jako programista w branży która bardzo dba o swoich pracowników

Zapisz się już dziś, liczba miejsc jest mocno ograniczona!